Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > CY7C1380KV33-167AXC
CY7C1380KV33-167AXC
CY7C1380KV33-167AXC Infineon Technologies
81137163370157download.pdf
Hersteller: Infineon Technologies
SRAM Chip Sync Quad 3.3V 18M-bit 512K x 36 3.4ns 100-Pin TQFP Tray
auf Bestellung 59 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CY7C1380KV33-167AXC Infineon Technologies
Description: IC SRAM 18MBIT PAR 100TQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 100-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 18Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.6V, Technology: SRAM - Synchronous, SDR, Clock Frequency: 167 MHz, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 100-TQFP (14x20), Part Status: Active, Memory Interface: Parallel, Access Time: 3.4 ns, Memory Organization: 512K x 36, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CY7C1380KV33-167AXC CY7C1380KV33-167AXC Hersteller : Infineon Technologies 81137163370157download.pdf SRAM Chip Sync Quad 3.3V 18M-bit 512K x 36 3.4ns 100-Pin TQFP Tray
auf Bestellung 59 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
auf Bestellung 318 Stücke:
Packaging: Tray
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 18Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.6V
Technology: SRAM - Synchronous, SDR
Clock Frequency: 167 MHz
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 100-TQFP (14x20)
Part Status: Active
Memory Interface: Parallel
Access Time: 3.4 ns
Memory Organization: 512K x 36
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 254 Stücke: