Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > CY7C1381KV33-133AXI
CY7C1381KV33-133AXI
CY7C1381KV33-133AXI Infineon Technologies
83KV33_CY_7C1383KVE33_18-Mbit_(512_K_36_1_M_18)_Flow-Through_SRAM_(With_ECC)-DataSheet-v07_00-CN.pdf
Hersteller: Infineon Technologies
SRAM SYNC SRAMS
auf Bestellung 254 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CY7C1381KV33-133AXI Infineon Technologies
Description: IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 100-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 18Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.6V, Technology: SRAM - Synchronous, SDR, Clock Frequency: 133 MHz, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 100-TQFP (14x20), Memory Interface: Parallel, Access Time: 6.5 ns, Memory Organization: 512K x 36, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CY7C1381KV33-133AXI CY7C1381KV33-133AXI Hersteller : Infineon Technologies 392394431223024download.pdf SRAM Chip Sync Quad 3.3V 18M-bit 512K x 36 6.5ns 100-Pin TQFP Tray
auf Bestellung 360 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
auf Bestellung 360 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 18Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.6V
Technology: SRAM - Synchronous, SDR
Clock Frequency: 133 MHz
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 100-TQFP (14x20)
Memory Interface: Parallel
Access Time: 6.5 ns
Memory Organization: 512K x 36
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 422 Stücke: