Produkte > CYPRESS SEMICONDUCTOR > CY7C1386KV33-167AXC
CY7C1386KV33-167AXC
CY7C1386KV33-167AXC Cypress Semiconductor
cypress_semiconductor_cypr-s-a0004572521-1-1734734.pdf
Hersteller: Cypress Semiconductor
SRAM SYNC SRAMS
auf Bestellung 72 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CY7C1386KV33-167AXC Cypress Semiconductor
Description: IC SRAM 18MBIT PAR 100TQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 100-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 18Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.6V, Technology: SRAM - Synchronous, SDR, Clock Frequency: 167 MHz, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 100-TQFP (14x20), Memory Interface: Parallel, Access Time: 3.4 ns, Memory Organization: 512K x 36, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote CY7C1386KV33-167AXC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CY7C1386KV33-167AXC CY7C1386KV33-167AXC Hersteller : Infineon Technologies 001-97893_cy7c1386kv33_cy7c1387kv33_18_mbit_512k_x_36_1m_x_18_pipelined_dcd_sync_sram.pdf.pdf SRAM Chip Sync 3.3V 18M-bit 512K x 36 3.4ns 100-Pin TQFP Tray
Produkt ist nicht verfügbar
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 18Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.6V
Technology: SRAM - Synchronous, SDR
Clock Frequency: 167 MHz