Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > CY7C1548KV18-400BZC
CY7C1548KV18-400BZC
CY7C1548KV18-400BZC Infineon Technologies
Hersteller: Infineon Technologies
Description: IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 165-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 72Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.9V
Technology: SRAM - Synchronous, DDR II+
Clock Frequency: 400 MHz
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 165-FBGA (13x15)
Memory Interface: Parallel
Memory Organization: 4M x 18
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 105 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CY7C1548KV18-400BZC Infineon Technologies
Description: IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 165-LBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 72Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.9V, Technology: SRAM - Synchronous, DDR II+, Clock Frequency: 400 MHz, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 165-FBGA (13x15), Memory Interface: Parallel, Memory Organization: 4M x 18, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CY7C1548KV18-400BZC CY7C1548KV18-400BZC Hersteller : Infineon Technologies 575161082899320download.pdf SRAM Chip Sync Single 1.8V 72M-bit 4M x 18 0.45ns 165-Pin FBGA Tray
auf Bestellung 126 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 126 Stücke:
Packaging: Tray
Package / Case: 165-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 72Mbit
Memory Type: Volatile
Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.9V
Clock Frequency: 400 MHz
Memory Format: SRAM
Memory Interface: Parallel
Memory Organization: 4M x 18
Produkt ist nicht verfügbar
CY7C1548KV18-400BZC CY7C1548KV18-400BZC Hersteller : Cypress Semiconductor 001-15879_CY7C1548KV18_CY7C1550KV18_72-Mbit_DDR_II-369278.pdf SRAM 72MB (4Mx18) 1.8v 400MHz DDR II SRAM