Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > CY7C25632KV18-550BZC
CY7C25632KV18-550BZC
CY7C25632KV18-550BZC Infineon Technologies
6099028429340894docid49186.pdf
Hersteller: Infineon Technologies
SRAM Chip Sync Dual 1.8V 72M-bit 4M x 18 10ns 165-Pin FBGA Tray
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CY7C25632KV18-550BZC Infineon Technologies
Description: IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 165-LBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 72Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.9V, Technology: SRAM - Synchronous, QDR II+, Clock Frequency: 550 MHz, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 165-FBGA (13x15), Memory Interface: Parallel, Memory Organization: 4M x 18, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CY7C25632KV18-550BZC CY7C25632KV18-550BZC Hersteller : Infineon Technologies 6099028429340894docid49186.pdf SRAM Chip Sync Dual 1.8V 72M-bit 4M x 18 10ns 165-Pin FBGA Tray
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: 165-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 72Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.9V
Technology: SRAM - Synchronous, QDR II+
Clock Frequency: 550 MHz
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 165-FBGA (13x15)
Memory Interface: Parallel
Memory Organization: 4M x 18
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 256 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
CY7C25632KV18-550BZC CY7C25632KV18-550BZC Hersteller : Infineon Technologies R_R_II_SRAM_Four_Word_Burst_Architecture_2.5_Cycle_Read_Latency_with_ODT_DataSheet_v10_00_EN.pdf SRAM 72MB (4Mx18) 1.8v 550MHz QDR II SRAM