D10AA1Z4
D10AA1Z4 TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
D10AAXXZ4.pdf
Hersteller: TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Description: RF ATTENUATOR 1DB 50OHM 2SMD
Power (Watts): 10W
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Attenuation Value: 1dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 4 GHz
auf Bestellung 506 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D10AA1Z4 TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Description: RF ATTENUATOR 1DB 50OHM 2SMD, Power (Watts): 10W, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Attenuation Value: 1dB, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 0 Hz ~ 4 GHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D10AA1Z4 Hersteller : Anaren D10AAXXZ4_97_K-3011828.pdf Attenuators
auf Bestellung 609 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produkt ist nicht verfügbar
D10AA1Z4 D10AA1Z4 Hersteller : TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited D10AAXXZ4.pdf Description: RF ATTENUATOR 1DB 50OHM 2SMD
Power (Watts): 10W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Attenuation Value: 1dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 4 GHz