Produkte > EBM-PAPST > D2E097-BE01-65
D2E097-BE01-65
D2E097-BE01-65 ebm-papst
ebm_papst_d2e097cb0148-1879531.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Blower, 97mm Round, 230VAC, 156CFM
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details D2E097-BE01-65 ebm-papst
Description: FAN BLWR CENT 162X180MM 230VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 54.0W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular - 162mm L x 165mm H (97mm Dia), Bearing Type: Ball, Air Flow: 156.0 CFM (4.37m³/min), Width: 180.0mm, Weight: 3.3 lbs (1.5 kg), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 47.0dB(A).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D2E097-BE01-65 D2E097-BE01-65 Hersteller : EBM Papst ebm-papst_d2e097cb0148.pdf AC Blower Centrifugal Ball Bearing 230V 165CFM 47dB
auf Bestellung 135 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
D2E097-BE01-65 D2E097-BE01-65 Hersteller : ebm-papst Inc. D2E097.pdf Description: FAN BLWR CENT 162X180MM 230VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 54.0W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular - 162mm L x 165mm H (97mm Dia)
Bearing Type: Ball
Air Flow: 156.0 CFM (4.37m³/min)
Width: 180.0mm