Produkte > EBM PAPST > D2E146-CD51-23
D2E146-CD51-23
D2E146-CD51-23 EBM Papst
productdatasheetd2e146cd5123.pdf
Hersteller: EBM Papst
AC Centrifugal Fan
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D2E146-CD51-23 EBM Papst
Description: BLOWER, Power (Watts): 250W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 226mm L x 241mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2100 RPM, Width: 176.0mm, Operating Temperature: 86°F (30°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Blower, Static Pressure: 1.204 in H2O (299.9 Pa).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 43 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produkt ist nicht verfügbar
Power (Watts): 250W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 226mm L x 241mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2100 RPM
Width: 176.0mm
Operating Temperature: 86°F (30°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Blower
Static Pressure: 1.204 in H2O (299.9 Pa)
Produkt ist nicht verfügbar
D2E146-CD51-23 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_D2E146CD5123-1880463.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Blower, 146mm Round, 230VAC, 477CFM