D30BJ111K1EX
D30BJ111K1EX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 110PF 100V SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 110 pF
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D30BJ111K1EX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 110PF 100V SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 110 pF.
Weitere Produktangebote D30BJ111K1EX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D30BJ111K1EX D30BJ111K1EX Hersteller : Knowles Dielectric Labs Di_Cap_data_sheet_022818-1380879.pdf Speciality Ceramic Capacitors 110PF 100V 10%