D30BJ151M1EX
D30BJ151M1EX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 150PF 100V BJ SMD
Tolerance: ±20%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BJ
Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 150 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D30BJ151M1EX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 150PF 100V BJ SMD, Tolerance: ±20%, Features: Bonding Mountable, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BJ, Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 150 pF.
Weitere Produktangebote D30BJ151M1EX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D30BJ151M1EX D30BJ151M1EX Hersteller : Knowles Dielectric Labs Di_Cap_data_sheet_022818-1380879.pdf Speciality Ceramic Capacitors 150PF 16V 10%