D30UX102M2BX
D30UX102M2BX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 1000PF 25V UX SMD
Tolerance: ±20%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: UX
Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D30UX102M2BX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 1000PF 25V UX SMD, Tolerance: ±20%, Features: Bonding Mountable, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: UX, Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote D30UX102M2BX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D30UX102M2BX D30UX102M2BX Hersteller : Knowles Dielectric Labs Di_Cap_data_sheet_022818-1380879.pdf Speciality Ceramic Capacitors 1000PF 25V 20%