Produkte > EBM-PAPST INC. > D4E146-AA07-22
D4E146-AA07-22
D4E146-AA07-22 ebm-papst Inc.
D4E146AA0722-1879532.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CENT 206X270MM 230VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 116W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 206mm L x 219mm H (146mm Dia)
Bearing Type: Ball
Air Flow: 450.0 CFM (12.60m³/min)
Width: 270.0mm
Weight: 7.7 lbs (3.5 kg)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, EAC
Fan Type: Blower, Centrifugal
Noise: 53.0dB(A)
Part Status: Active
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D4E146-AA07-22 ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CENT 206X270MM 230VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 116W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 206mm L x 219mm H (146mm Dia), Bearing Type: Ball, Air Flow: 450.0 CFM (12.60m³/min), Width: 270.0mm, Weight: 7.7 lbs (3.5 kg), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, EAC, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 53.0dB(A), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote D4E146-AA07-22
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D4E146-AA07-22 D4E146-AA07-22 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_D4E146AA0722_Datasheet_ENU.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Fan, Forward Curved, 239x205x270mm Round, 230VAC, IP44