D6L200S45W-009
D6L200S45W-009 Advanced Thermal Solutions
ATS-HP-D6L200S45W-009.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: heat pipe; round; natural; L: 200mm; copper; raw; Ø: 6mm
Type of heatsink: heat pipe
Heatsink shape: round
Colour: natural
Length: 0.2m
Material: copper
Material finishing: raw
Diameter: 6mm
Cooling power: 28W
Operating temperature: 30...120°C
Effective lenght: 125mm
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D6L200S45W-009 Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks, Description: Heatsink: heat pipe; round; natural; L: 200mm; copper; raw; Ø: 6mm, Type of heatsink: heat pipe, Heatsink shape: round, Colour: natural, Length: 0.2m, Material: copper, Material finishing: raw, Diameter: 6mm, Cooling power: 28W, Operating temperature: 30...120°C, Effective lenght: 125mm.