Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DA-011-05-02-00-00
DA-011-05-02-00-00
DA-011-05-02-00-00 Tark Thermal Solutions
DA_011_05_02_LTS_datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Heat Exchanger for Medical Equipment/Instrumentation, 11W, 2.36x1.73x2.2 Inch
auf Bestellung 22 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-011-05-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 11W, Packaging: Bulk, Weight: 0.441 lb (200.03 g), Dimensions - Overall: 60mm L x 44mm W x 56mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 55°C, Power - Input: 11 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 11 W, Fan Location: Warm Side, Current: 2.2 A, Voltage: 5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DA-011-05-02-00-00 DA-011-05-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DA-011-05-02-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 11W
Packaging: Bulk
Weight: 0.441 lb (200.03 g)
Dimensions - Overall: 60mm L x 44mm W x 56mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 55°C
Power - Input: 11 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 11 W
Fan Location: Warm Side
Current: 2.2 A
Voltage: 5 V
auf Bestellung 70 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DA-011-05-02-00-00 DA-011-05-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DA-011-05-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Tunnel Series- Direct-to-Air- Thermoelectric Cooler Assemblies (Peltier)- 11W cooling power- 5V