Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DA-025-24-02-00-00
DA-025-24-02-00-00
DA-025-24-02-00-00 Tark Thermal Solutions
DA-025-24-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 25W
Packaging: Box
Weight: 1.8 lbs (816.5 g)
Dimensions - Overall: 99mm L x 65mm W x 82mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 49°C
Power - Input: 39 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 25 W
Fan Location: Warm Side
Part Status: Active
Current: 1.6 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 75 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-025-24-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 25W, Packaging: Box, Weight: 1.8 lbs (816.5 g), Dimensions - Overall: 99mm L x 65mm W x 82mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 49°C, Power - Input: 39 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 25 W, Fan Location: Warm Side, Part Status: Active, Current: 1.6 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DA-025-24-02-00-00 DA-025-24-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DA-025-24-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies PowerCool Series- Direct-to-Air- Thermoelectric Cooler Assemblies (Peltier)- 25W cooling power- 24V
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DA-025-24-02-00-00 DA-025-24-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DA_025_24_02_LTS_datasheet-3602820.pdf Thermoelectric Assemblies Heat Exchanger for Medical Equipment/Instrumentation, 25W, 3.9x2.56x3.23 Inch