Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS, INC. > DA-034-24-02-00-00
DA-034-24-02-00-00
DA-034-24-02-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
DA-034-24-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 34W
Packaging: Bulk
Weight: 0.992 lb (449.96 g)
Dimensions - Overall: 100mm L x 80mm W x 73.14mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 46°C
Power - Input: 46 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 34 W
Fan Location: Warm Side
Part Status: Active
Current: 1.9 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 26 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-034-24-02-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 34W, Packaging: Bulk, Weight: 0.992 lb (449.96 g), Dimensions - Overall: 100mm L x 80mm W x 73.14mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 46°C, Power - Input: 46 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 34 W, Fan Location: Warm Side, Part Status: Active, Current: 1.9 A, Voltage: 24 V.
Weitere Produktangebote DA-034-24-02-00-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
DA-034-24-02-00-00 DA-034-24-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DA-034-24-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies PowerCool Series- Direct-to-Air- Thermoelectric Cooler Assemblies (Peltier)- 34W cooling power- 24V