Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DA-044-12-02-00-00
DA-044-12-02-00-00
DA-044-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
DA-044-12-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 42W
Packaging: Box
Weight: 1.3 lbs (589.7 g)
Dimensions - Overall: 120mm L x 100mm W x 72mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 46°C
Power - Input: 46 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 42 W
Fan Location: Warm Side
Part Status: Active
Current: 3.8 A
Voltage: 12 V
auf Bestellung 19 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-044-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 42W, Packaging: Box, Weight: 1.3 lbs (589.7 g), Dimensions - Overall: 120mm L x 100mm W x 72mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 46°C, Power - Input: 46 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 42 W, Fan Location: Warm Side, Part Status: Active, Current: 3.8 A, Voltage: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
DA-044-12-02-00-00 DA-044-12-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DA_044_12_02_LTS_datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Direct-to-Air, 42W, 4.72x3.94x2.91 in