Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DA-045-12-02-00-00
DA-045-12-02-00-00
DA-045-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
DA-045-12-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 48W
Packaging: Box
Weight: 2.6 lbs (1.2 kg)
Dimensions - Overall: 160mm L x 122mm W x 86mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 46°C
Power - Input: 73 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 48 W
Fan Location: Warm Side
Part Status: Active
Current: 6.1 A
Voltage: 12 V
auf Bestellung 16 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-045-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 48W, Packaging: Box, Weight: 2.6 lbs (1.2 kg), Dimensions - Overall: 160mm L x 122mm W x 86mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 46°C, Power - Input: 73 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 48 W, Fan Location: Warm Side, Part Status: Active, Current: 6.1 A, Voltage: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DA-045-12-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DA-045-12-02-LTS-datasheet.pdf CPU Cooler 12V(DC)
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
DA-045-12-02-00-00 DA-045-12-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DA-045-12-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies 48W 6.1A 46degC
Produkt ist nicht verfügbar
DA-045-12-02-00-00 DA-045-12-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DA_045_12_02_LTS_datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Direct-to-Air, 48W, 50 Degree C, 6.3x4.8x3.39 in