Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS > DA-045-24-02-00-00
DA-045-24-02-00-00
DA-045-24-02-00-00 Laird Thermal Systems
DA-045-24-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems
Thermoelectric Assemblies 45W 2.5A 50degC
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-045-24-02-00-00 Laird Thermal Systems
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 45W, Packaging: Box, Weight: 2.6 lbs (1.2 kg), Dimensions - Overall: 160mm L x 122mm W x 86mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Power - Input: 60 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 45 W, Fan Location: Warm Side, Part Status: Active, Current: 2.5 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DA-045-24-02-00-00 DA-045-24-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems, Inc. DA-045-24-02-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 45W
Packaging: Box
Weight: 2.6 lbs (1.2 kg)
Dimensions - Overall: 160mm L x 122mm W x 86mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Power - Input: 60 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 45 W
Fan Location: Warm Side
Part Status: Active
Current: 2.5 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DA-045-24-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DA-045-24-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Module 24 VDC
auf Bestellung 2 Stücke:
DA-045-24-02-00-00 DA-045-24-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DA-045-24-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Direct-to-Air, 48W, 49 Degree C, 6.3x4.8x3.39 in