Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DA-115-24-02-00-00
DA-115-24-02-00-00
DA-115-24-02-00-00 Tark Thermal Solutions
DA-115-24-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 113W
Packaging: Box
Weight: 6.4 lbs (2.9 kg)
Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 94mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 47°C
Power - Input: 139 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 113 W
Fan Location: Warm Side
Current: 5.8 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-115-24-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 113W, Packaging: Box, Weight: 6.4 lbs (2.9 kg), Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 94mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 47°C, Power - Input: 139 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 113 W, Fan Location: Warm Side, Current: 5.8 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DA-115-24-02-00-00 DA-115-24-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DA-115-24-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies 113W 5.8A 47degC
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DA-115-24-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DA-115-24-02-LTS-datasheet.pdf CPU Cooler 24V(DC)
auf Bestellung 2 Stücke:
DA-115-24-02-00-00 DA-115-24-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DA_115_24_02_LTS_datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Direct-to-Air, 113W, 11.81x5.98x3.7 in