DA1206E300R-10
DA1206E300R-10 Laird-Signal Integrity Products
da1206e300r-10-datasheet.pdf
Hersteller: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 30 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA1206E300R-10 Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 30 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad, Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DA1206E300R-10 DA1206E300R-10 Hersteller : Laird-Signal Integrity Products da1206e300r-10-datasheet.pdf Description: FERRITE BEAD 30 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 500mA
Part Status: Active
Number of Lines: 4
auf Bestellung 12165 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
DA1206E300R-10 DA1206E300R-10 Hersteller : Laird Technologies da1206e300r-10-datasheet.pdf Ferrite Beads 30ohms 100MHz .5A 4 line Monolithic