Produkte > SENSATA-CYNERGY3 > DAT72405F-HR
DAT72405F-HR
DAT72405F-HR Sensata-Cynergy3
cynergy3-d-hr-v5.pdf
Hersteller: Sensata-Cynergy3
Description: RELAY REED 5KV 24V SPST-NO
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin, Wire Leads
Coil Current: 30.8 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Tungsten (W)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 3500VAC, 3500VDC - Max
Must Release Voltage: 4 VDC
Must Operate Voltage: 20 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 2 ms
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DAT72405F-HR Sensata-Cynergy3
Description: RELAY REED 5KV 24V SPST-NO, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Wire Leads, Coil Current: 30.8 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Tungsten (W), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 3500VAC, 3500VDC - Max, Must Release Voltage: 4 VDC, Must Operate Voltage: 20 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 2 ms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DAT72405F-HR Hersteller : Cynergy3 cynergy3-d-hr-v5.pdf DAT72405F-HR
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
DAT72405F-HR DAT72405F-HR Hersteller : Cynergy3 D_HR_series_2019-1827111.pdf Reed Relays 5kV 24V SPNO Tungsten - Flying Lead HV contact connection - HRs