Produkte > CYNERGY3 > DAT72405FU
DAT72405FU Cynergy3
cynergy3-da-ul-v3.pdf
Hersteller: Cynergy3
DAT72405FU
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DAT72405FU Cynergy3
Description: RELAY REED SPST-NO 5KV 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Wire Leads, Coil Current: 30.8 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Tungsten (W), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 3500VAC, 3500VDC - Max, Must Release Voltage: 4 VDC, Must Operate Voltage: 20 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 2 ms.
Weitere Produktangebote DAT72405FU
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DAT72405FU Hersteller : Sensata-Cynergy3 cynergy3-da-ul-v3.pdf Description: RELAY REED SPST-NO 5KV 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin, Wire Leads
Coil Current: 30.8 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 3500VAC, 3500VDC - Max
Must Release Voltage: 4 VDC
Must Operate Voltage: 20 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 2 ms
Produkt ist nicht verfügbar
DAT72405FU DAT72405FU Hersteller : Cynergy3 DA_UL__series_2019-1827105.pdf Reed Relays SPST n/o 5kV Isolation 24V Coil (Flying Lead) UL