Produkte > BIVAR > DC-400-102
DC-400-102
DC-400-102 Bivar
DC_XXX_XXX.pdf
Hersteller: Bivar
Circuit Board Hardware - PCB Grip-O-Gides Deep Channel 4.0in length
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC-400-102 Bivar
Description: CARD GUIDE DEEP 4.0" 0.102" BK, Packaging: Box, For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards, Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 4.000" (101.60mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DC-400-102 DC-400-102 Hersteller : Bivar Inc. DC_Series_Product_Expansion_Brief.pdf Description: CARD GUIDE DEEP 4.0" 0.102" BK
Packaging: Box
For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 4.000" (101.60mm)