DC1151A-E
DC1151A-E Analog Devices, Inc.
downloaddocument.donavidh0c1c1155c1283p80683d27268.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LTC2273CUJ, 16-Bit, 80Msps Serial ADC, 1MHz < AIN < 70MHz, Requires DC890
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC1151A-E Analog Devices, Inc.
Description: BOARD EVAL LTC2273CUJ, Packaging: Box, Number of Bits: 16, Data Interface: Serial, Sampling Rate (Per Second): 80M, Utilized IC / Part: LTC2273, Supplied Contents: Board(s), Number of A/D Converters: 1, Input Range: 1.5 ~ 2.25Vpp, Power (Typ) @ Conditions: 1.1W @ 80MSPS.
Weitere Produktangebote DC1151A-E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Number of Bits: 16
Data Interface: Serial
Sampling Rate (Per Second): 80M
Utilized IC / Part: LTC2273
Supplied Contents: Board(s)
Number of A/D Converters: 1
Input Range: 1.5 ~ 2.25Vpp
Power (Typ) @ Conditions: 1.1W @ 80MSPS
Produkt ist nicht verfügbar
DC1151A-E DC1151A-E Hersteller : Analog Devices dc1151A_C-H-1267428.pdf Data Conversion IC Development Tools LTC2273CUJ 16-Bit, 80Msps Serial ADC, 1MHz