DC1237A-B Analog Devices, Inc.
dc1237a.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LTC3527EUD-1 DC to DC Converter and Switching Regulator Chip 1.8V/2.85V/3.3V/3V/3.3V/5V Output Demonstration Circuit
auf Bestellung 89 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC1237A-B Analog Devices, Inc.
Description: EVAL BOARD FOR LTC35271, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, 5V, Voltage - Input: 0.7V ~ 5.5V, Contents: Board(s), Frequency - Switching: 1.2MHz, 2.2MHz, Regulator Topology: Boost, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LTC3527-1, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Up, Outputs and Type: 2 Non-Isolated Outputs.
Weitere Produktangebote DC1237A-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DC1237A-B Hersteller : Analog Devices, Inc. dc1237a.pdf LTC3527EUD-1 DC to DC Converter and Switching Regulator Chip 1.8V/2.85V/3.3V/3V/3.3V/5V Output Demonstration Circuit
Produkt ist nicht verfügbar
DC1237A-B Hersteller : Analog Devices Inc. dc1237A.pdf Description: EVAL BOARD FOR LTC35271
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V, 5V
Voltage - Input: 0.7V ~ 5.5V
Contents: Board(s)
Frequency - Switching: 1.2MHz, 2.2MHz
Regulator Topology: Boost
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LTC3527-1
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Up
Outputs and Type: 2 Non-Isolated Outputs
Produkt ist nicht verfügbar
DC1237A-B Hersteller : Analog Devices 35271fc-2954710.pdf Power Management IC Development Tools LTC3527EUD-1 Demo Board - Dual 800mA/400