Produkte > ANALOG DEVICES > DC1250A-AA
DC1250A-AA
DC1250A-AA Analog Devices
dc1250A-1268442.pdf
Hersteller: Analog Devices
Sub-GHz Development Tools LTM9001-AA, CMOS out, 16-bit, 130Msps, 162MHz BPF, 50MHz BW, 20dB gain (req. DC890)
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC1250A-AA Analog Devices
Description: BOARD EVAL LTM9001-AA, Packaging: Box, For Use With/Related Products: LTM9001, Frequency: 0Hz ~ 300MHz, Type: Baseband Receiver, Supplied Contents: Board(s), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote DC1250A-AA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DC1250A-AA Hersteller : Analog Devices, Inc. downloaddocument.donavidh0c1c1155c1283p60198d27275.pdf LTM9001-AA, CMOS out, 16-bit, 130Msps, 162MHz BPF, 50MHz BW, 20dB gain (requires DC890)
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Box
For Use With/Related Products: LTM9001
Frequency: 0Hz ~ 300MHz