DC1250A-AD Analog Devices, Inc.
downloaddocument.donavidh0c1c1155c1283p60198d27275.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LTM9001-AD, CMOS Out, 16-bit, 130Msps, 70MHz BPF, 25MHz BW, 14dB gain (requires DC890)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC1250A-AD Analog Devices, Inc.
Description: BOARD EVAL LTM9001-AD, Packaging: Box, For Use With/Related Products: LTM9001, Frequency: 0Hz ~ 300MHz, Type: Baseband Receiver, Supplied Contents: Board(s), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote DC1250A-AD
Packaging: Box
For Use With/Related Products: LTM9001
Frequency: 0Hz ~ 300MHz
Type: Baseband Receiver
Supplied Contents: Board(s)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
DC1250A-AD DC1250A-AD Hersteller : Analog Devices dc1250A-1268442.pdf Sub-GHz Development Tools LTM9001-AD, CMOS out, 16-bit, 130Msps, 70MHz BPF, 25MHz BW, 14dB gain (req. DC890)