DC2006A-B
DC2006A-B Analog Devices, Inc.
37537895542794304dc2006abfa.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LTC3862EUH-2 Demo Board, Boost Controller, 6V ≤ VIN ≤ 36V; VOUT = 120V @ 2A
auf Bestellung 39 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC2006A-B Analog Devices, Inc.
Description: EVAL BOARD FOR LTC38622, Packaging: Box, Voltage - Output: 120V, Voltage - Input: 6V ~ 36V, Current - Output: 2A, Frequency - Switching: 200kHz, Regulator Topology: Boost, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LTC3862-2, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Up, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active, Contents: Board(s).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Voltage - Output: 120V
Voltage - Input: 6V ~ 36V
Current - Output: 2A
Frequency - Switching: 200kHz
Regulator Topology: Boost
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LTC3862-2
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Up
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
Part Status: Active
Contents: Board(s)
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DC2006A-B DC2006A-B Hersteller : Analog Devices 38622fa-3125978.pdf Power Management IC Development Tools LTC3862EUH-2 Demo Board - 6V # VIN # 36V
auf Bestellung 3 Stücke:
DC2006A-B DC2006A-B Hersteller : Analog Devices, Inc. 37537895542794304dc2006abfa.pdf LTC3862EUH-2 Demo Board, Boost Controller, 6V ≤ VIN ≤ 36V; VOUT = 120V @ 2A