DC95F302VN
DC95F302VN Amphenol Advanced Sensors
AAS-920-273H-Thermometrics-NTC-Type-95-091819-web.pdf
Hersteller: Amphenol Advanced Sensors
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 3KOhm +/-.1C Epoxy Interchangeable Chip
auf Bestellung 114 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC95F302VN Amphenol Advanced Sensors
Description: THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -80°C ~ 150°C, B25/85: 3969K, Resistance in Ohms @ 25°C: 3k, Resistance Tolerance: ±0.1°C, Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 75 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DC95F302VN Hersteller : Amphenol Thermometrics AAS-920-273H-Thermometrics-NTC-Type-95-091819-web.pdf Description: THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -80°C ~ 150°C
B25/85: 3969K
Resistance in Ohms @ 25°C: 3k
Resistance Tolerance: ±0.1°C
Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 75 mW