DC95G104W
DC95G104W Amphenol Advanced Sensors
AAS_920_273G_Thermometrics_NTC_Type_95_110117_web_-1315869.pdf
Hersteller: Amphenol Advanced Sensors
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors Epoxy 0.012"OD 100K Ohm +/-0.2C 0-70C
auf Bestellung 75 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC95G104W Amphenol Advanced Sensors
Description: THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -80°C ~ 150°C, B25/85: 4252K, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±0.2°C, Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 75 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -80°C ~ 150°C
B25/85: 4252K
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±0.2°C
Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 75 mW
auf Bestellung 203 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
DC95G104W DC95G104W Hersteller : Amphenol aas-920-273h-thermometrics-ntc-type-95-091819-web.pdf Thermistor NTC 100K Ohm 2-Pin Radial Bulk
Produkt ist nicht verfügbar