Produkte > TELEDYNE FLIR > DCP60-220
DCP60-220
DCP60-220 Teledyne FLIR
dcp60data.pdf
Hersteller: Teledyne FLIR
600W Single Output Bench Power Supply
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DCP60-220 Teledyne FLIR
Description: SWITCHING POWER SUPPLY (220V), Packaging: Box, Power (Watts): 600W, Display Type: LED, Size / Dimension: 8.500" L x 7.900" W x 3.500" H (215.90mm x 200.66mm x 88.90mm), Voltage - Output: 1 ~ 60V, Number of Characters: 3 (2), Current - Output: 1 ~ 10A, Type: Bench (AC to DC), Voltage - Supply: 220VAC, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote DCP60-220
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DCP60-220 DCP60-220 Hersteller : FLIR Extech DCP60data.pdf Description: SWITCHING POWER SUPPLY (220V)
Packaging: Box
Power (Watts): 600W
Display Type: LED
Size / Dimension: 8.500" L x 7.900" W x 3.500" H (215.90mm x 200.66mm x 88.90mm)
Voltage - Output: 1 ~ 60V
Number of Characters: 3 (2)
Current - Output: 1 ~ 10A
Type: Bench (AC to DC)
Voltage - Supply: 220VAC
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
DCP60-220 DCP60-220 Hersteller : Extech DCP60data-1310917.pdf Switching Power Supplies 600W Switching Power Supply 220V