Produkte > MURATA ELECTRONICS > DE11XRA470KJ4BH01F
DE11XRA470KJ4BH01F
DE11XRA470KJ4BH01F Murata Electronics
DE1_RA_H01F_E.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: CAP CER 47PF 400V SL RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 47 pF
auf Bestellung 450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DE11XRA470KJ4BH01F Murata Electronics
Description: CAP CER 47PF 400V SL RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 400VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 47 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DE11XRA470KJ4BH01F DE11XRA470KJ4BH01F Hersteller : Murata Electronics DE1_RA_H01F_E.pdf Safety Capacitors 400Vac(r.m.s.) 47pF 10%