Produkte > NAIS > DE1a-L2-12V
DE1a-L2-12V NAIS
DE%20Relays%2C%20ADE.pdf
Hersteller: NAIS
07+
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DE1a-L2-12V NAIS
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Approval Agency: CSA, UR, VDE, Load - Max Switching: 2500VA, 300W.
Weitere Produktangebote DE1a-L2-12V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DE1A-L2-12V DE1A-L2-12V Hersteller : Panasonic 254_fileversion.pdf Power Relay 12VDC 10A SPST-NO(25mm 12.5mm 12.5mm) THT
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
DE1a-L2-12V DE1a-L2-12V Hersteller : Panasonic Electric Works DE%20Relays%2C%20ADE.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Approval Agency: CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 2500VA, 300W
DE1a-L2-12V DE1a-L2-12V Hersteller : Panasonic Industrial Devices DE%20Relays%2C%20ADE.pdf General Purpose Relays 1 Form A, 12VDC Powe Relay Polar 10A