Produkte > MURATA ELECTRONICS > DE1E3RA332MA4BP01F
DE1E3RA332MA4BP01F
DE1E3RA332MA4BP01F Murata Electronics
DE1_RA_P01F_E.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Safety Capacitors
auf Bestellung 832 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DE1E3RA332MA4BP01F Murata Electronics
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; X1,Y1; 3300pF; 300VAC; ±20%; THT; 10mm; Ø: 10mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 3.3nF, Operating voltage: 300V AC, Tolerance: ±20%, Mounting: THT, Terminal pitch: 10mm, Operating temperature: -40...125°C, Leads: radial, Height: 5mm, Body dimensions: Ø10x5mm, Diameter: 10mm, Manufacturer series: DE1, Kind of capacitor: X1; Y1.
Weitere Produktangebote DE1E3RA332MA4BP01F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DE1E3RA332MA4BP01F DE1E3RA332MA4BP01F Hersteller : MURATA Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; X1,Y1; 3300pF; 300VAC; ±20%; THT; 10mm; Ø: 10mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 3.3nF
Operating voltage: 300V AC
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Terminal pitch: 10mm
Operating temperature: -40...125°C
Leads: radial
Height: 5mm
Body dimensions: Ø10x5mm
Diameter: 10mm