Produkte > FESTO CORPORATION > DFM-25-30-P-A-GF
DFM-25-30-P-A-GF
DFM-25-30-P-A-GF Festo Corporation
170849
Hersteller: Festo Corporation
Description: GUIDED DRIVE
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 21.8 ~ 145 PSI (1.5 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 1.181" (30.00mm)
Connection Method: G1/8
Operation: Double Acting
Construction: Guided Cylinder
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DFM-25-30-P-A-GF Festo Corporation
Description: GUIDED DRIVE, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 21.8 ~ 145 PSI (1.5 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 1.181" (30.00mm), Connection Method: G1/8, Operation: Double Acting, Construction: Guided Cylinder.