DG300ACJ
DG300ACJ Harris Corporation
HRISD040-13-21.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Harris Corporation
Description: IC SWITCH SPST-NOX2 50OHM 14DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
On-State Resistance (Max): 50Ohm
Supplier Device Package: 14-PDIP
Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V
Charge Injection: 12pC
Crosstalk: -74dB @ 500kHz
Switch Circuit: SPST - NO
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 300ns, 250ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 14pF, 14pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 5nA
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 2
auf Bestellung 552 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 163
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DG300ACJ Harris Corporation
Description: IC SWITCH SPST-NOX2 50OHM 14DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 14-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), On-State Resistance (Max): 50Ohm, Supplier Device Package: 14-PDIP, Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V, Charge Injection: 12pC, Crosstalk: -74dB @ 500kHz, Switch Circuit: SPST - NO, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 300ns, 250ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 14pF, 14pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 5nA, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DG300ACJ+ DG300ACJ+ Hersteller : Analog Devices Inc./Maxim Integrated DG300A-DG303A.pdf Description: IC SWITCH SPST-NOX2 50OHM 14DIP
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Charge Injection: 12pC
Crosstalk: -74dB @ 500kHz
Switch Circuit: SPST - NO
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
auf Bestellung 80 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 81 Stücke:
DG300ACJ Hersteller : HARRIS HRISD040-13-21.pdf?t.download=true&u=5oefqw DG300A-DG303A.pdf DG300ACJ
auf Bestellung 277 Stücke:
Mindestbestellmenge: 215
DG300ACJ Hersteller : SIL/INTE.. HRISD040-13-21.pdf?t.download=true&u=5oefqw DG300A-DG303A.pdf DIP
auf Bestellung 1240 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl je Verpackung: 25 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Crosstalk: -74dB @ 500kHz