Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DL-210-24-00-00-00
DL-210-24-00-00-00
DL-210-24-00-00-00 Tark Thermal Solutions
DL-210-24-00-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-LIQ 207W
Packaging: Box
Weight: 2.9 lbs (1.3 kg)
Dimensions - Overall: 240mm L x 60mm W x 39mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 62°C
Power - Input: 194 W
Heat Transfer Type: Direct to Liquid
Power - Cooling: 207 W
Part Status: Active
Current: 8.1 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DL-210-24-00-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-LIQ 207W, Packaging: Box, Weight: 2.9 lbs (1.3 kg), Dimensions - Overall: 240mm L x 60mm W x 39mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 62°C, Power - Input: 194 W, Heat Transfer Type: Direct to Liquid, Power - Cooling: 207 W, Part Status: Active, Current: 8.1 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DL-210-24-00-00-00 DL-210-24-00-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DL-210-24-00-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Direct Liquid 207W 8.1A 194w 240X60mm
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 4 Stücke:
DL-210-24-00-00-00 Hersteller : Laird THR-DS-DL-060-12-00-00-00_083115-1133101.pdf Thermoelectric Assemblies Direct Liquid 207W 8.1A 194w 240X60mm
auf Bestellung 3 Stücke:
DL-210-24-00-00-00 DL-210-24-00-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DL_210_24_00_LTS_datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly for Medical, Direct-Liquid, 9.45x2.36x1.54 in