Produkte > MURATA > DLW21HN181SQ2L
DLW21HN181SQ2L
DLW21HN181SQ2L Murata
dlw21hn181sq2.pdf
Hersteller: Murata
Common Mode Chokes Dual 180Ohm 100MHz 0.25A 0.5Ohm DCR SMD T/R
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DLW21HN181SQ2L Murata
Category: SMD suppression filters, Description: Filter: anti-interference; Rmax: 500mΩ; Z: 180Ω; SMD; 50VDC; 250mA, Manufacturer series: EMIFIL, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...85°C, Roll diameter max.: 180mm, Max. operating current: 250mA, Max resistance: 500mΩ, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±25%, Impedance: 180Ω, Min. insulation resistance: 10MΩ, Test frequency: 100MHz, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Type of filter: anti-interference.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DLW21HN181SQ2L DLW21HN181SQ2L Hersteller : Murata dlw21hn181sq2.pdf Common Mode Chokes Dual 180Ohm 100MHz 0.25A 0.5Ohm DCR SMD T/R
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
DLW21HN181SQ2L DLW21HN181SQ2L Hersteller : Murata Electronics l0114s0133dlw21h.ashx Description: CMC 250MA 2LN 180 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 250mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 180 Ohms @ 100 MHz
Mindestbestellmenge: 451
Description: Filter: anti-interference; Rmax: 500mΩ; Z: 180Ω; SMD; 50VDC; 250mA
Manufacturer series: EMIFIL
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...85°C
Roll diameter max.: 180mm
Max. operating current: 250mA
Max resistance: 500mΩ
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±25%
Impedance: 180Ω
Min. insulation resistance: 10MΩ
Test frequency: 100MHz
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Type of filter: anti-interference
auf Bestellung 576 Stücke:
Mindestbestellmenge: 209
Mindestbestellmenge: 719
DLW21HN181SQ2L DLW21HN181SQ2L Hersteller : Murata Electronics DLW21HN181SQ2#.pdf Common Mode Chokes / Filters 180 OHM 50V
Mindestbestellmenge: 6
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 250mA
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 34
auf Bestellung 152 Stücke:
Mindestbestellmenge: 13