DME10S47K-F
DME10S47K-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
DME.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors DME 1KV 0.047uF
auf Bestellung 768 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DME10S47K-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 0.047UF 10% 1KVDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.689" (17.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.827" L x 0.295" W (21.00mm x 7.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DME10S47K-F DME10S47K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles DME.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 10% 1KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.689" (17.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.827" L x 0.295" W (21.00mm x 7.50mm)
auf Bestellung 484 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
DME10S47K-F DME10S47K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DME.pdf Film Capacitors DME 1KV 0.047uF
auf Bestellung 177 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
DME10S47K-F Hersteller : CORNELL DUBILIER / PARTNER STOCK 3674241.pdf Description: CORNELL DUBILIER / PARTNER STOCK - DME10S47K-F - FILM CAPACITORS DME 1KV 0.047UF