DPPM20D33K-F
DPPM20D33K-F Cornell Dubilier - CDE
DPPM.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors DPPM 2KV 0.0033uF
auf Bestellung 889 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DPPM20D33K-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.827" (21.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 2000V (2kV), Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 pF, Size / Dimension: 0.984" L x 0.413" W (25.00mm x 10.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DPPM20D33K-F DPPM20D33K-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor DPPM.pdf Film Capacitors DPPM 2KV 0.0033uF
auf Bestellung 634 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DPPM20D33K-F DPPM20D33K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles DPPM.pdf Description: CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.827" (21.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 2000V (2kV)
Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
Size / Dimension: 0.984" L x 0.413" W (25.00mm x 10.50mm)