Produkte > FESTO CORPORATION > DPZ-25-25-P-A-KF
DPZ-25-25-P-A-KF Festo Corporation
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 0.984" (25.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details DPZ-25-25-P-A-KF Festo Corporation
Description: TWIN CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 0.984" (25.00mm), Connection Method: M5, Operation: Double Acting, Construction: Guided Cylinder.