Produkte > EATON > DR1030-6R8-R
DR1030-6R8-R
DR1030-6R8-R Eaton
eaton-dr1030-shielded-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton
Inductor Power Shielded Drum Core 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.5A 0.03Ohm DCR T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DR1030-6R8-R Eaton
Description: FIXED IND 6.8UH 3.5A 30 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DR1030-6R8-R DR1030-6R8-R Hersteller : Eaton eaton-dr1030-shielded-power-inductors-data-sheet.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.5A 0.03Ohm DCR T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
DR1030-6R8-R DR1030-6R8-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-dr1030-shielded-power-inductors-data-sheet.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 3.9A 25mOhms
Mindestbestellmenge: 3
Mindestbestellmenge: 71
DR1030-6R8-R DR1030-6R8-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-dr1030-shielded-power-inductors-data-sheet-1608606.pdf Fixed Inductors 6.8uH 3.9A 25mOhms
auf Bestellung 504 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
DR1030-6R8-R DR1030-6R8-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-dr1030-shielded-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 3.5A 30 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A