Produkte > EATON > DR124-150-R
DR124-150-R
DR124-150-R Eaton
bus_elx_ds_pm-4141_dr124.pdf
Hersteller: Eaton
Inductor Power Shielded Drum Core 14.2uH/15uH 20% 100KHz Ferrite 3.6A 0.0448Ohm DCR T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DR124-150-R Eaton
Description: FIXED IND 15UH 3.6A 44.8MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 44.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.62A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 3.6 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DR124-150-R DR124-150-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_dr124_shielded_drum_core_power_inductors_dat-1608670.pdf Power Inductors - SMD 15uH 4.62A 37mOhms
auf Bestellung 908 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
DR124-150-R DR124-150-R Hersteller : Eaton bus_elx_ds_pm-4141_dr124.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 14.2uH/15uH 20% 100KHz Ferrite 3.6A 0.0448Ohm DCR T/R
auf Bestellung 1 Stücke:
DR124-150-R Hersteller : EATON / PARTNER STOCK coi-dr124-150-r.pdf Description: EATON / PARTNER STOCK - DR124-150-R - EATON DR124 INDUCTOR, 14.2 UH, 3.6A
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 4500 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
DR124-150-R DR124-150-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-dr124-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 15UH 3.6A 44.8MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 44.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.62A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3.6 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3.6 A