DR125-681-R
DR125-681-R Eaton - Electronics Division
eaton-dr-high-power-density-high-efficiency-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 680UH 700MA 1.1OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm
Current - Saturation (Isat): 850mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
auf Bestellung 7200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details DR125-681-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 680UH 700MA 1.1OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.1Ohm, Current - Saturation (Isat): 850mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DR125-681-R DR125-681-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_dr_high_power_density_high_efficiency_shield-1608690.pdf Power Inductors - SMD 680uH 0.85A 1.1ohms
auf Bestellung 3335 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
DR125-681-R DR125-681-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-dr-high-power-density-high-efficiency-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 680UH 700MA 1.1OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
Mindestbestellmenge: 12
DR125-681-R DR125-681-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-dr-high-power-density-high-efficiency-shield-1608690.pdf Power Inductors - SMD 680uH 0.85A 1.1ohms
Mindestbestellmenge: 2
DR125-681-R DR125-681-R Hersteller : Eaton efficiency-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 679.8uH/680uH 20% 100KHz Ferrite 0.7A 1.1Ohm DCR T/R
Mindestbestellmenge: 69
Produkt ist nicht verfügbar