Produkte > COOPER > DRA124-1R5-R
DRA124-1R5-R COOPER
eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: COOPER
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DRA124-1R5-R COOPER
Description: FIXED IND 1.5UH 9.36A 4.9MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 4.9mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 17.11A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 9.36 A.
Weitere Produktangebote DRA124-1R5-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DRA124-1R5-R DRA124-1R5-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 9.36A 4.9MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 4.9mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 17.11A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 9.36 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 4.9mOhm
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 9.36 A
Produkt ist nicht verfügbar
DRA124-1R5-R DRA124-1R5-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-indu-1608655.pdf Fixed Inductors 1.5uH 17.11A 0.0049ohms