Produkte > EATON ELECTRONICS > DRA124-331-R
DRA124-331-R
DRA124-331-R Eaton Electronics
eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD 330uH 1.09A 0.892ohms
auf Bestellung 700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DRA124-331-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 330UH 690MA 892MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 892mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.092A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 690 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DRA124-331-R DRA124-331-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_dra_automotive_shielded_drum_core_power_indu-1608655.pdf Power Inductors - SMD 330uH 1.09A 0.892ohms
auf Bestellung 720 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DRA124-331-R DRA124-331-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 330UH 690MA 892MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 892mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.092A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 690 mA
auf Bestellung 346 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
auf Bestellung 86200 Stücke:
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 892mOhm
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 690 mA