DRA124-3R3-R
DRA124-3R3-R Eaton - Electronics Division
eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 3.3UH 6.94A 9 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 9mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 11.85A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 6.94 A
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DRA124-3R3-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 3.3UH 6.94A 9 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 9mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 11.85A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 6.94 A.
Weitere Produktangebote DRA124-3R3-R
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
DRA124-3R3-R DRA124-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 6.94A 9 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 9mOhm
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 6.94 A
Produkt ist nicht verfügbar
DRA124-3R3-R DRA124-3R3-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_dra_automotive_shielded_drum_core_power_indu-1608655.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 11.85A 0.009ohms