Produkte > EATON > DRA125-681-R
DRA125-681-R
DRA125-681-R Eaton
automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton
Inductor Power Shielded Drum Core 683.3uH/680uH 20% 100KHz Ferrite 0.673A 1.44Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DRA125-681-R Eaton
Description: FIXED IND 680UH 673MA 1.2OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 834mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 673 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DRA125-681-R DRA125-681-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 680UH 673MA 1.2OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 834mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 673 mA
auf Bestellung 407 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
DRA125-681-R DRA125-681-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_dra_automotive_shielded_drum_core_power_indu-1608655.pdf Power Inductors - SMD 680uH 0.834A 1.2ohms
auf Bestellung 515 Stücke:
DRA125-681-R DRA125-681-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_dra_automotive_shielded_drum_core_power_indu-1608655.pdf Power Inductors - SMD 680uH 0.834A 1.2ohms
auf Bestellung 67 Stücke:
auf Bestellung 86200 Stücke:
DRA125-681-R DRA125-681-R Hersteller : Eaton automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 683.3uH/680uH 20% 100KHz Ferrite 0.673A 1.44Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 673 mA