Produkte > COILTRONICS / EATON > DRA125-821-R
DRA125-821-R
DRA125-821-R Coiltronics / Eaton
eaton_dra_automotive_shielded_drum_core_power_indu-1608655.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD 820uH 0.758A 1.36ohms
auf Bestellung 162 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DRA125-821-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 820UH 632MA 1.36OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 1.36Ohm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 758mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 820 µH, Current Rating (Amps): 632 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DRA125-821-R DRA125-821-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 820UH 632MA 1.36OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 1.36Ohm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 758mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 820 µH
Current Rating (Amps): 632 mA
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 600
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.36Ohm
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 820 µH
Current Rating (Amps): 632 mA
auf Bestellung 1190 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
DRA125-821-R DRA125-821-R Hersteller : EATON / PARTNER STOCK 661909.pdf Description: EATON / PARTNER STOCK - DRA125-821-R - 820 MH SHIELDED WIREWOUND INDUCTOR